KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9983296
nr 998 3296
Skulpturer
1 par, Porslin, 1800-tal, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:48:36
300 kr
350 kr